small-thumb-2
Triin Muiste

Tegutsen toitumisterapeudi ja -koolitajana Triinu toidumaailmas (www.triinutoidumaailm.ee) ning VIa Natrurales. Viin läbi erinevaid toitumisalaseid loenguid ja töötubasid  Samuti olen lektor Tervisekoolis.

Võin öelda, et minu töö on mu hobi. Hindan kõrgelt teadmisi teadliku toitumise osas, samuti meeldib mulle toiduvalmistamine. Eks õpetamise kihk on ka juba päris väikesest peale kaasa antud. Mäletan isegi lapsepõlvest, kuidas mängisin kokasaadete läbiviijaid ja näitasin pealtvaatajatele, kuidas erinevaid toite valmistada. Õpetamise ja inimeste aitamise juures on kõige suuremaks tänuks see, kui inimesed jõuavad oma probleemide lahendusteni. Samuti on plussiks, et iga korraga õpin ka ise midagi.

Taust: Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis kommunikatsioonijuhtimise magistriõppe (2010) ning Eesti ja Soome-Ugri keeleteaduse eriala bakalaureuseõppe (võrdsustatud magistrikraadiga, 2006), Tervisekoolis tervisenõustaja toitumise alal õppe (2012) ja toitumisterapeudiõppe (2018). Läbinud mitmeid täiendkoolitusi tervisliku toitumise ja toiduvalmistamise osas (Tervisekool, Tartu Kutsehariduskeskus, Rahvaülikool jmt).
Olen lisaks ka läbinud täiendkoolitusi funktsionaalses toitumisteraapias. 

Telefon: 5209743, E-mail: triin@triinutoidumaailm.ee

small-thumb-2
Elle Kalamägi

Olen  toitumisterapeut (tase 6 kutsetunnistus nr 140898) ja tervisenõustaja toitumise alal ning kõrgharidusega õde (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool). 

Toitumisnõustamise/-teraapia vastuvõtule saab registreerida e-meili aadressile kirjutades või helistades. Vaata ka kodulehte: Terviseabi Toidust OÜ              
   
Nõustan tervisliku toitumise, ala -ja ülekaaluprobleemide, toidutalumatuste ja haiguspuhuse toitumise osas. Lisaks olen spetsialiseerunud diabeetikute nõustamisele, valdan esimest ja teist tüüpi diabeetikute nõustamist, insuliinravi ja veresuhkru korrigeerimist.

Oman meedikuna kauaaegset töökogemust ravitoitlustusjuhina ja dieedinõustajana haiglasüsteemis. Koostöö mitmete meditsiini erialaspetsialistidega on andnud mulle oskuse ühendada teadmised meditsiinist ja biomeditsiinist, lähtudes holistilisest (terviklikust) inimkäsitlusest.

Mulle meeldib pidevalt õppida ja täiendada end uute kaasaegsete teadmistega ning praktiseerida eneseabi võimalusi elukvaliteedi parandamisel läbi omandatud pikaajaliste kogemuste ja teadmiste ja seda just läbi individuaalse nõustamise.

Nõustamisel analüüsin terviseprobleeme, elustiili ja menüüd ning koostöös leiame teile sobiva dieedi vastavalt saadud infole. Läbi õige dieedivaliku, toitumisharjumuste ja elustiili muutuste on võimalik saavutada kaalu- ja mitmete terviseprobleemide kontrolli alla saamist.

• Aitan interpreteerida Eestis teostatud vereanalüüse ja annan nõu lisaanalüüsidele, mis toetavad toitumisterapeutilist sekkumist
• Teen toidutalumatuse testi Cytolisa 171 toiduainele
• Koostan lisatööna toitumisjuhiseid
• Koostan  nädalamenüüsid
• Annan nõu toidulisandite valikul
• Vajadusel suunan erialaspetsialistide juurde

HARIDUS
 Tallinna Tervishoiu Kõrgkool ,, Meditsiiniõe eriala“
 G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli “Klassikaline laul” eriala                                   
Täiendõpped
 Tervisekool ,, Tervisenõustaja toitumise alal“ ja ,,Toitumisteraapia“ 
 Läbinud ,biomeditsiinialase täiendkoolituse 64 tunni ulatuses
 ,,Klassikaline ravimassaaž“
 Täiendkoolitused psühholoogia valdkonnas

Eesti toitumisteraapia Assotsiatsiooni asutajaliige, tegevliige 2008-2012 ja alates 2018                                                                        
Eesti diabeedispetsialistide tegevliige 2016
Eesti Toitumisnõustajate ETNÜ tegevliige 2015
Terviseabi Toidust OÜ asutaja ja tegevjuht 2014
Ühingu The American Association of Nutritional Consultants liige 2012-2013

                                   

Telefon: +372 55573699, E-mail: elle.kalamagi@gmail.com

small-thumb-2
Maire Vesingi

Tegutsen koolitajana nii eritoitumise, hügieeni kui toiduvalmistamise teemal.

*Toitumisterapeudina nõustan kliente Viljandimaal ning Tartus. Samuti tegutsen toitumisterapeudina Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingus (ELDÜ) ning vastan küsimustele Eesti Tsöliaakia Seltsi (ETS) foorumis.
*Põhikohaga töötan Olustvere TMK koka eriala õpetajana. Olen seda ametit pidanud juba ligi 22 aastat. Alates 2012. aastast on minu suviseks tööks toitlustamise projektijuhi amet diabeeti põdevate laste suvelaagris, mida korraldab MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühing.

Oma hobideks pean kokaraamatute kirjutamist ning süvendatult eritoitumise teemal tootearendust.

Elukestev õpe on mind köitnud kogu elu. Olen lõpetanud Tervisekoolis toitumisterapeudi ja funktsionaalse toitumise nõustaja õppe ning läbinud palju täiendkoolitusi funktsionaalses toitumisteraapias.

Minu koduleht on eritoitumine.ee, mille külastamisel võib saada abi gluteeni- ja/või piimatalumatuste korral.

Telefon: 56688216, E-mail: maire.vesingi@gmail.com

small-thumb-2
Olesja Kuznetsova


Telefon: +372 5037481, E-mail: olesjakuznetsova@gmail.com