small-thumb-2
Sirle Nukk

Pakun toitumisalast nõustamist kõigile abivajajatele. Minu peamiseks tegevuspiirkonnaks on Tallinn ja Virumaa, kuid jagan konsultatsioone kõigile soovijatele, olenemata elukohast. Minu käest saab infot haiguspuhuse toitumise kohta, selle kohta, kuidas langetada kaalu ja lahendada terviseprobleeme – seda kõike lähtudes inimese tervislikust seisundist ja organismi eripärast.

Oma kogemused olen paljuski omandanud läbi isiklike eluolukordade. Nimelt diagnoositi mu lapsel aastaid tagasi raske autoimmuunhaigus, millega võitluse käigus pidin hakkama end kurssi viima toitumisvalikutega ja alustama lapse toitumisharjumuste muutmist. Nüüd saan selle ravikogemuse põhjal kinnitada, et just toitumisharjumuste jälgimisega  on võimalik tervist oluliselt mõjutada. Lapsel on tänaseks tänu teravilja- ja piimavalguvabale (gluteen ja kaseiin) dieedile paranenud lisaks füüsilisele tervisele ka psüühiline tervis. See edukogemus ajendas mind õppima toitumisteraapiat, et aidata ka teistel inimestel õige toitumise abil parandada oma elukvaliteeti.

Olen end täiendanud paljudel Tervisekooli täiendkoolitustel, k.a. Ameerika BioMedical Insitute arsti Chun Wongi koolitustel, jätkan õpinguid funktsionaalse toitumise nõustaja õppes. Tegutsen ka õpetajana Tervisekoolis.

Meie tervis sõltub sellest, mida ja kuidas me sööme. Erinevates meediakanalites leviv toitumisteemaline info on mõnikord vastuoluline ja tekitab seetõttu segadust. Toitumisnõustaja ja konsultandina olen valmis inimesi selles infohulgas suunama ja individuaalselt sobivate tervislike toiduvalikute leidmisel aitama.
skype: sirlele

Telefon: +372 58051766, E-mail: toit.sostramae@gmail.com

Telefon: +372 58051766, E-mail: sirlenukk@gmail.com