Anu Luts

Olen toitumisnõustaja ja personaaltreener kes on läbinud ka Health Coachingu programmi ja mitmeid mentorluskoolitusi ning hetkel on pooleli toitumisterapeudi õpe.
Lisaks pakun ka toidutalumatuse testide nõustamist ning viin läbi põhjalikke tervisliku eluviisi edendamise grupi-coachinguid. Osalen ka Tallinna Riigigümnaasiumitele tervise edendamise mooduli ning valikainete loomisel, sest minu missiooniks on tõsta teadlikkust enesehoiu teemadel ning läbi selle parendada inimeste tervist, tuju ja elukvaliteeti.

Usun, et toitumisnõustamine ei ole vaid puhas nõu andmine, et mida süüa või kui palju liikuda. Söömine ei ole ainult kalorite lugemine, makrotoitainete tasakaalustamine või mikrotoitainete mitmekesisus. Söömine on nauding, lohutus, harjumus, stressi maandamine, tähistamine ja palju muud. Aitan sul murda mustreid, luua uusi harjumusi, märgata sind mitte teenivaid uskumusi ning tõsta toitumisalast teadlikkust.

Motivatsiooni tervislikuma eluviisi suunas liikumiseks on vaja vaid juhul, kui sul puudub konkreetne eesmärk, teadmised kuidas sinna suunas liikuda ning kindel plaan.
Võta minuga ühendust ning leiame koos just sulle sobiva viisi saavutamaks tugevam tervis, rohkem energiat, tervislik kehakaal ja teadlikum suhe toiduga.
Saavuta toitumisalane teadlikkus ning enesekindlus, mis kannavad sind terve elu.

Toit ei ole kunagi probleem vaid lahendus!

Minu tegemistel saad silma peal hoida ka läbi sotsiaalmeedia @eluviisitreener

Kontakt:

Kodulehekülg: www.eluviisitreener.ee
E-post: anu@eluviisitreener.ee
Telefon: +372 54 53 4545