Eva-Liisa Kaaristo

Töötan toitumisnõustajana ettevõttes Tervise Maitsed. Lisaks nõustamisele viin läbi koolitusi, korraldan loenguid ja töötube nii eraisikutele kui ettevõtetele. Olen lõpetanud Tervisekooli funktsionaalse toitumise nõustajana ning töötan toitumisterapeutide Ülle Hõbemägi ja Annely Sootsi meeskonnas.  Täiendan ennast pidevalt nii tervisliku toitumise kui haigustepuhuse toitumise osas.

Juba pikka aega olen huvi tundnud tervisliku toitumise ja toidu valmistamise vastu. Usun, et teadlik söömine aitab vältida terviseprobleeme, annab vajalikku energiat ja parandab enesetunnet. Tervislik eluviis ei tähenda piiranguid ja loobumisi, pigem annab võimaluse proovida uusi maitseid.

Oma töös pean oluliseks inimeste mõistmist ja aitamist, arvestades nende eripära, maitse-eelistusi ja eluviisi. Muutused ei juhtu üleöö, vaid on pikaajalise protsessi tulemus. Seda teekonda on kindlasti kergem läbida koos toitumisnõustajaga ja saada spetsialistilt abi ja tuge.

Peale toitumise pakuvad mulle huvi ka muud tervisega seotud teemad. Usun, et inimene on tervik. Lisaks tervislikule toidule on olulised ka liikumine, vaimne tasakaal ning rahulolu iseendaga.

Kontakt

Telefon: +372 56 474 702

E-mail: evaliisa@tervisemaitsed.ee

← tagasi