Helena Piirsalu

Olen toitumisteraapiani jõudnud kindlal põhjusel isikliku kogemuse kaudu: olin sunnitud minevikus pidevalt tegelema erinevate terviseprobleemidega. Sel teekonnal jõudsin veendumusele, et teadliku toitumisega saan ise oma elukvaliteedi tõstmiseks väga palju olulisi samme ära teha. Kümne aasta jooksul olen läbi teinud suure kaalukaotuse, parandanud tundmatuseni oma terviseseisundit ning kasvatanud elujõudu. Iga väiksemgi positiivne muudatus toitumises tõi kaasa eelnevast paremaid tulemusi ning vahel tundub eneselgi uskumatu, milliste tulemusteni olen tänaseks jõudnud. Kogu tõde on äärmiselt lihtne: tarbitud toit võib anda imelisi tulemusi meie igapäevases energiatasemes ja enesetundes, kuid kõik sõltub sellest, millised valikuid me teeme või üldse teha oskame.

Olen lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja eriala ning jätkan samas koolis toitumisterapeudi õppes. Täiendan end pidevalt erialaste koolituste ja kirjandusega.

Paralleelselt Tervisekoolis õppimisega läbisin NLP Instituudi edasijõudnute tasemel.  Saadud teadmised ja oskused on suureks abiks kõigis suhtlusolukordades parimate tulemuste saavutamisel ning toetavad igati nõustamisprotsessi üldiselt.

Tasakaalustatud toitumine tagab meile energia, mis aitab meil end kogu päeva jooksul aktiivsena hoida. Toidust saame vajalikud toitained keha parimaks funktsioneerimiseks ning organismi taastamiseks, see aitab meil püsida tugevate ja tervetena.

Saan Sulle abiks olla, kui…

  • soovid analüüsida oma igapäevaseid toitumisharjumusi ning teha neis muudatusi eesmärgiga ennetada haigusi ja hoida tervist;
  • kui Sind vaevab kaaluprobleem (ülekaal, alakaal) või soovid säilitada tervislikku kehakaalu;
  • kannatad kergemaid seedevaevusi (kõhukinnisus, gaasid, kõrvetised ja reflukstõbi, hemorroidid) või toidutalumatust;
  • Kui Sul on kõrgenenud kolesteroolitase, kõrge vererõhk, tasakaalutu kolesterooli- või veresuhkru tase.

Toitumisnõustamist ja -teraapiat viin läbi eesti keeles.

Nõustan Ida-Virumaal ning samuti veebi vahendusel (Skype’i või mõne muu online-kanali kaudu).

Kontakt:

E.post: piirsaluhelen@gmail.com

Telefon: +372 521 4833