Laivi Mesikäpp

Funktsionaalse toitumise juurde jõudsin peale 16 aastat aktiivset tegevust turismimaastikul. Toit oli hingelähedane ja toitumisega seotud töö pakkus võimalust kasutada ära seniseid kogemusi ja oskusi toitlustusvaldkonnast. Oma laste eritoitumisega seotud vajadused sillutasid teed sellesse valdkonda. Baasiks toitlustusalane kõrgharidus, olen end toitumisalaselt täiendanud nii Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis, Rahvatervise Akadeemias kui Tervisearengu Instituudi koolitustel ja konverentsidel.  Toitumisnõustajana alustasin tööd aastal 2015.

Olen töötanud toitumisnõustajana erapraksises, Apotheka Apteekides Tallinnas ja Tartus, ABC Supermarketi Delice kauplustes Viimsis, Pärnus ning Solarise toidupoes Tallinnas.  Lisaks olen teinud koostööd erinevate toitlustajatega, juhendanud laste kokakooli ja panustanud psüühilise erivajadusega inimeste toitumisalase teadlikkuse tõstmisse.  Muuhulgas olen esindannud Eesti Toitumisnõustajate Ühendust toitumisnõustajate kutse hindamiskomosjonis. Täna teen koostööd Annely Sootsi Koolituse Tervisekooliga.

Õpin Tallinna Ülikooli magistrantuuris kunstiteraapiat (psühhoterapeutiline ravi ja rehabilitatsioon loovate tehnikatega) ning minu peamiseks sihtgrupiks on psüühilise erivajadusega kliendid. Keha ja meele tervis on mõjutatav ka toitumisega. Soovi korral on minu klientidel võimalus oma heaolu mõjutada ka läbi erinevate loovteraapiliste ja meelerahu harjutuste.

Vastuvõtule saab tulla Tallinnas. Väljaspool Tallinnat olevatele klientidele on võimalus toitumisnõustamise teenuseks üle Skype.

Kontakt

www.tervisekunstid.ee

Tervisekunstid OÜ – loovus, meelerahu, toitumine

Telefon: +372 57 777 749

← tagasi