Oksana Gurtsioglujants

Tegutsen toitumisterapeudina ning personaaltreenerina Tallinnas. Viin läbi toitumise alaseid nõustamisi ning personaalseid treeninguid nii oma treeningstuudios “Go Fitness” (Mustamäe 5c, Tallinn) kui ka online-treeninguid (Skype, Viber, FaceTime), sõltumata kliendi asu- või elukohast. Nõustan nii eesti- kui vene keelt kõnelevaid kliente.

Viin läbi erinevaid tervislikku toitumist puudutavaid töötubasid ning loenguid.

Olen erialaselt spetsialiseerunud ülekaaluprobleemidega inimestele. Aitan inimestel motiveeritult ning tervislikult kaalu langetada. Kuna olen võidelnud ise aastaid ülekaaluga ning saavutanud lõpuks ideaalse kaalu tervisliku toitumise abil, siis on see saanud mulle südamelähedaseks missiooniks.

Toitumisterapeudina võtan vastu oma kompetentsi kuuluvate terviseprobleemidega isikuid, aitan koostada menüüsid nii täiskavanutele kui lastele, nõustan erinevas eas lapsi. Mul on endal väike laps ja tean, kuidas toitumisharjumused võivad muuta lapse elu.

Kuna olen pikaajalise töökogemusega personaaltreener, siis oskan ja aitan inimesi mitte ainult toitumise alal, vaid ka füüsilise koormusega, mis võib koos anda tulevikus väga häid tulemusi.

Arvan, et inimesel peab kõik olema tasakaalus – TERVE NING TUGEV KEHA, ILUS VAIM, PUHTAD MÕTTED. Ainult pidev töö ise endaga loob võimaluse tasakaalu saavutamiseks ning oma elus hormoonia leidmiseks.

Kontakt

Telefon: +372 55 227 46

E-mail: oksanagurtsi@gmail.com

← tagasi