Rita Protten

Tegutsen toitumisterapeudina Tallinnas ja Harjumaal, aga Skype või e-maili teel nõustan inimesi ka teistest Eestimaa piirkondadest.

Olen lõpetanud toitumisteraapia õppe ja läbinud palju täiendkoolitusi funktsionaalse toitumisteraapia õppes. Eelnevalt olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis keemia teaduskonna toiduainete tehnoloogia eriala. Olen töötanud erinevates ettevõtetes toiduga seonduvatel ametikohtadel. Samuti olen täiendanud ennast mitmetel toitumisalastel koolitustel ja läbinud taimetarkuseid käsitleva Herbaatika kursuse, et paremini tundma õppida tervislikku toitu ka läbi taimede maailma. Samuti täiendan ennast järjepidevalt erinevatel toitumisalastel koolitustel, et olla kursis uute suundadega tervisliku toitumise vallas.

Nõustan meelsasti inimesi, kes vajavad abi tervisliku toitumise vallas, et muuta oma toidulaud veelgi tervislikumaks ja saada lahendusi oma terviseprobleemidele läbi toidu. Aitan analüüsida menüüsid, olen abiks seedevaevuste, südame- veresoonkonna probleemide, kõrge veresuhkrutaseme, nahaprobleemide, allergiate, toidutalumatuste, kaaluprobleemide puhul toiduvalikute ja elustiilimuutuste sisseviimisel.

Enamus terviseprobleeme saavad leevendust õigete toiduvalikutega!

Kontakt

Facebook: Tervislik OÜ

Telefon: +372 518 6186

E-mail: ritaprotten@gmail.com

← tagasi