Piret Raadom

Minu teekond toitumisnõustajana sai alguse küsimusest „miks?“. Toitumine näib nii igapäevase ja sünnist tuttava tegevusena, kuid ometi märkame, et üha laialdasemalt pistavad ülekaalu ja erinevate toitumisega mõjutatavate tervisehädadega rinda nii mehed, naised kui ka lapsed. Miks see nii on? Mida teeme valesti? Kuidas seda muuta?

Tänaseks, olles lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustajana ja jätkates õpinguid toitumisteraapia erialal, olen veendunud, et toit ja see, kuidas me igapäevaselt toitume, mõjutab otseselt ka meie enesetunnet, füüsilist ja vaimset heaolu ning tervist. Soovin südamest aidata kaasa toitumisalase teadlikkuse tõstmisele ja olen väga rõõmus, kui saan nõustajana olla sobiva ning tervist ja head enesetunnet toetava toitumismustri leidmisel toeks ka Sulle.

Sellest, et keha vajab muutust, võivad märku anda erinevad ilmingud, näiteks üldine energiapuudus ja väsimus, meeleolulangus või vähene jaks treeningul, isutamine või söömasööstud, uimasus einete järel, vargsi kosuv või aina kõikuv kehakaal, kõhumured või normide piire kompavad vereanalüüsitulemused. Tasakaalus, tervist toetava toitumisega saab neid muresid leevendada ja ennetada nii mõndagi tõsisemat tervisehäda.

Toitumisnõustamisest on abi ka siis, kui oled hädas kaaluga või huvitab Sind, kas Sinu igapäevane toitumine või ehk just ajutisena läbitav dieet toetab Sinu tervist või saaksid selle osas enda heaks teha enamat. Nõustajana pakun nii tervist toetava toitumise kui ka kaalunõustamist – aitan analüüsida Sinu tänaseid toitumisharjumusi ja leida Sinuga koostöös parimad viisid Sinu enesetunde ja tervise toetamiseks.

Nõustan MS Teamsi, Skype’ i või muu veebilahenduse kaudu ning Tartus.

Kontakt:

Veebileht: www.toidugatasakaalu.ee

E-post: noustamine@toidugatasakaalu.ee

Telefon: +372 504 4227