Sirje Hendla

Saan olla Sulle abiks ja toeks toitumis- ning liikumisharjumuste muutumisel. Minu kliendid on saavutanud parimad tulemused mõlemat kombineerides. Treenerina olen tegutsenud üle 20 aasta ja toitumisnõustaja/-terapeudina üle 7 aasta. Olen aidanud sadade klientide elu paremaks muuta läbi paranenud tervise ja enesetunde.

Ma ei paku kliendile esimese asjana valmis lahendusi vaid püüan teda suunata selleni, et ta oskaks endale ise kokku panna just sellise toitumisplaani või menüü, mida ta ka tegelikult järgima hakkab. Selleks saab ta vajalikke soovitusi, tagasisidet oma arengule ning loomulikult ohtralt teadmisi, sest ilma teadmisteta on väga raske midagi muuta.

Lisaks personaalsele nõustamisele teen ka treening- ja toitumiskavasid, analüüsin menüüsid, korraldan toitumisalaseid kursusi ja pean loenguid.

Seejuures ei oota ma kliendilt kiireid tulemusi vaid järjepidevust ja sammhaaval olukorra parandamist. Kiirustamine ja suured kannapöörded on psühholoogiliselt rasked taluda ning võivad lõppeda murdumisega. Tagasilöökidest on sageli raske üle saada ja veel raskem on leida endas julgust uuesti alustada. Igasugused muutused võtavad oma aja harjumiseks. Ma olen uhke ja õnnelik iga väikesegi saavutuse üle, mis viib mu klienti oma eesmärgile lähemale

Minu kliendid on teinud suurepäraseid edusamme. Nende kehakaalud on alanenud, energiatase ja meeleolu paranenud, liigesevalud ning seedeprobleemid leevenenud või täielikult kadunud. Lisaks on abi saadud peavalude, kehva une, üldise väsimuse, nahaprobleemide jpm korral.

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna liikumis- ja sporditeaduste erialal (1996). Tervisekooli lõpetasin järgmistel erialadel: toitumisnõustaja õpe (2014), funktsionaalse toitumisteraapia alused (2018), toitumisterapeudi õpe (2018).

Kontakt

Telefon: +372 52 19 442

E-post: sirje@trennjatoit.ee

Koduleht: trennjatoit.ee