Terje Alliksoo

Olen hariduselt toitumisterapeut, sh Tervisenõustaja toitumise alal (Tervisekool, 2019) ning lõpetanud kõrgkoolis ettevõtte juhtimise (MBA, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, 2017).

Minu põhjalikum huvi Inimese ja tema tervist mõjutava toitumise vastu sai alguse 2011.aastal, kui alustasin rühmatreeningute treenerina. Info üleküllus Internetis ja süvenevad terviseprobleemid, millele meditsiin vastuseid ei leidnud, tõi mind 2018.aastal Tervisekooli, kus tänaseks olen lõpetanud nii tervisenõustaja toitumise alal kui toitumisterapeudi õppe. Õppimist jätkan funktsionaalse toitumise terapeudi erialal.

Oma elus, koos toiduallergiate ja -talumatustega ning lõpuks diagnoosiga – krooniline pankreatiit – olen õppinud, et toitumine on see, mis meid võib haigeks teha, kuid muuta ka meie elukvaliteeti oluliselt paremaks, ka isegi siis kui tundub, et kõik on juba läinud ….

Seetõttu olen eelkõige toitumisterapeudina keskendunud toidutalumatustele ja -allergiatele; seedeprobleemidele ning isikliku hobi tõttu ka sportlaste toitumisele.

Võtan kliente vastu Tallinnas ja Harjumaal ning mujal Eestis või välisriigis Skype rakenduse vahendusel.

Kontakt

Minu kodulehe leiad aadressilt www.stepinstep.ee

Telefon: +372 53 422 512

E-mail: terje@stepinstep.ee

← tagasi