small-thumb-2
Aleksandra Gagen

Tegutsen toitumisterapeudina, viin läbi toitumisalaseid infopäevi ja töötubasid. Asun ja tegutsen Tallinnas, kuid osutan ka veebipõhiseid nõustamisi sõltumata kliendi asu- või elukohast.

Nõustan tervisliku toitumise, ülekaaluprobleemide ja haiguspuhuse toitumise osas. Olen spetsialiseerunud ülekaaluprobleemide lahendamisele, kuna olen ise sama probleemi oma elus üle elanud.  Olin lapsena sale ja sportlik kuni selle hetkeni, kui minu kaal hakkas hormonaalse rikke tõttu väga kiiresti kasvama. Tänu tervislikule ja tasakaalustatud toitumisele sain ma oma kaalu kasvamise protsessi tagasi pöörata ja 25 kg kaalust alla võtta.

Vaatamata enda positiivsele tulemusele arvan, et toitumisterapeut ei ole ainult see inimene, kes aitab kaalu langetada, vaid näitab, mida inimese keha tegelikult vajab ning õpetab, kuidas toitumisega tervist toetada ning keha vormis hoida.

Mulle meeldib õppida, praktiseerida ja täiendada end uute teadmistega, mida ma pidevalt ka teen.
Nõustamisel analüüsin elustiili, menüüd, terviseprobleeme ning vastavalt saadud infole aitan kliendil teha õige ja tervisliku valiku oma toitumise ja elustiili muutmiseks, saavutada püstitatud eesmärke ning suunata toitumisharjumusi tervisliku elustiili suunas.

Samuti koostan nädalamenüüsid, annan nõu toiduainete valikul, vajadusel suunan erispetsialistide juurde.

Haridus: Olen lõpetanud Tervisekoolis järgmised kursused: “Toitumisnõustaja õpe”, “Tervisenõustaja toitumise alal”, “Toitumisterapeudi õpe”

Telefon: +372 55 26 254, E-mail: aleksandra.gagen@naudielu.ee

small-thumb-2
Елена Плетнёва

действующий терапевт по питанию. Даёт консультации как на эстонском, так и на русском языке. Консультации проводятся в Таллинне, но по договорённости также Online из любой точки мира. Возможны как индивидуальные, так и групповые и семейные консультации.

Елена – терапевт с двумя образованиями:

медицинское: Университет Тарту, диплом провизора. Сейчас действующий провизор в аптеке
школа Аннели Соотс по трём специализациям – консультант по питанию, консультант по здоровью и питанию и терапевт по питанию.
Елена также участвует в переподготовках, курсах, посещает конференции, тем самым пополняя знания в обеих сферах деятельности.

«Я считаю, что питание и медицина очень взаимосвязаны. Это явно заметно из повседневной работы в аптеке. Проблемы здоровья клиента зачастую вытекают из неправильного питания, требующего коррекции специалиста и индивидуального подхода. Моё направление – найти причину и постараться устранить её. Это замечательно ощущать свою нужность и нести пользу в помощи пациенту.»

Telefon: +372 55905629, E-mail: jp@mealmind.eu