small-thumb-2
Triin Muiste

Tegutsen toitumisterapeudi ja -koolitajana Triinu toidumaailmas (www.triinutoidumaailm.ee) ning VIa Natrurales. Viin läbi erinevaid toitumisalaseid loenguid ja töötubasid  Samuti olen lektor Tervisekoolis.

Võin öelda, et minu töö on mu hobi. Hindan kõrgelt teadmisi teadliku toitumise osas, samuti meeldib mulle toiduvalmistamine. Eks õpetamise kihk on ka juba päris väikesest peale kaasa antud. Mäletan isegi lapsepõlvest, kuidas mängisin kokasaadete läbiviijaid ja näitasin pealtvaatajatele, kuidas erinevaid toite valmistada. Õpetamise ja inimeste aitamise juures on kõige suuremaks tänuks see, kui inimesed jõuavad oma probleemide lahendusteni. Samuti on plussiks, et iga korraga õpin ka ise midagi.

Taust: Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis kommunikatsioonijuhtimise magistriõppe (2010) ning Eesti ja Soome-Ugri keeleteaduse eriala bakalaureuseõppe (võrdsustatud magistrikraadiga, 2006), Tervisekoolis tervisenõustaja toitumise alal õppe (2012) ja toitumisterapeudiõppe (2018). Läbinud mitmeid täiendkoolitusi tervisliku toitumise ja toiduvalmistamise osas (Tervisekool, Tartu Kutsehariduskeskus, Rahvaülikool jmt).
Olen lisaks ka läbinud täiendkoolitusi funktsionaalses toitumisteraapias. 

Telefon: 5209743, E-mail: triin@triinutoidumaailm.ee

small-thumb-2
Olga Säkki

Minu jaoks on toitumisnõustamine alati tähendanud individuaalset lugu ja lähenemist. Igaühel on oma maitsed, toitumisharjumused, elustiil, vajadused, hirmud, eelarvamused ja ootused. Kliendiga töötades lähtun ma kõigest eelpool mainitud ning koos saavutame Teie eesmärgi.

Olgu see siis...
- tervislik kaalu langetamine,
- enda ja oma lähedaste toitumisharjumuste paremaks muutmine,
- seedeelundkonda vaevuste leevendamine
- või enesetunde parandamine.

Ma aitan teil kõike seda ehk häid tulemusi saavutada lihtsalt, maitsvalt ja tervislikult!

Haridus ja koolitused:
Rakenduskõrgharidus (Tartu Tervishoiu Kõrgkool õe eriala), Terviseõe koolitus (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool); Tubakast loobumise nõustajate (TLN) koolitus (Tervise Arengu Instituut); Annely Sootsi Koolituse “Toitumisterapeudi õpe”, mis sisaldab "Toitumisnõustaja ja Tervisenõustaja toitumise alal õpet"

Oma praktikas olen ühendanud viie aastast töökogemust pereõena, tubakast loobumise nõustajana ning toitumisterapeudina.

Hetkel teen koostöö BENU apteegiga, võtan vastu Toitumisteraapia Keskuses ning juhin firmat "Maitse Vikerkaar".

Toitumisnõustamisele registreerumine:
BENU apteegis: http://www.benu.ee/uudised/uus-teenus-toitumisnoustamine.html#
Firmas Maitse Vikerkaar: http://maitsevikerkaar.tilda.ws/, maitse.vikerkaar@gmail.com
Toitumisteraapia Keskus http://toitumisteraapiakeskus.ee/

Telefon: +372 58228835, E-mail: sakki.olga@gmail.com

small-thumb-2
Maire Vesingi

Tegutsen koolitajana nii eritoitumise, hügieeni kui toiduvalmistamise teemal.

*Toitumisterapeudina nõustan kliente Viljandimaal ning Tartus. Samuti tegutsen toitumisterapeudina Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingus (ELDÜ) ning vastan küsimustele Eesti Tsöliaakia Seltsi (ETS) foorumis.
*Põhikohaga töötan Olustvere TMK koka eriala õpetajana. Olen seda ametit pidanud juba ligi 22 aastat. Alates 2012. aastast on minu suviseks tööks toitlustamise projektijuhi amet diabeeti põdevate laste suvelaagris, mida korraldab MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühing.

Oma hobideks pean kokaraamatute kirjutamist ning süvendatult eritoitumise teemal tootearendust.

Elukestev õpe on mind köitnud kogu elu. Olen lõpetanud Tervisekoolis toitumisterapeudi ja funktsionaalse toitumise nõustaja õppe ning läbinud palju täiendkoolitusi funktsionaalses toitumisteraapias.

Minu koduleht on eritoitumine.ee, mille külastamisel võib saada abi gluteeni- ja/või piimatalumatuste korral.

Telefon: 56688216, E-mail: maire.vesingi@gmail.com

small-thumb-2
Olesja Kuznetsova


Telefon: +372 5037481, E-mail: olesjakuznetsova@gmail.com