small-thumb-2
Triin Muiste

Tegutsen toitumisterapeudi ja -koolitajana Triinu toidumaailmas (www.triinutoidumaailm.ee) ning VIa Natrurales. Viin läbi erinevaid toitumisalaseid loenguid ja töötubasid  Samuti olen lektor Tervisekoolis.

Võin öelda, et minu töö on mu hobi. Hindan kõrgelt teadmisi teadliku toitumise osas, samuti meeldib mulle toiduvalmistamine. Eks õpetamise kihk on ka juba päris väikesest peale kaasa antud. Mäletan isegi lapsepõlvest, kuidas mängisin kokasaadete läbiviijaid ja näitasin pealtvaatajatele, kuidas erinevaid toite valmistada. Õpetamise ja inimeste aitamise juures on kõige suuremaks tänuks see, kui inimesed jõuavad oma probleemide lahendusteni. Samuti on plussiks, et iga korraga õpin ka ise midagi.

Taust: Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis kommunikatsioonijuhtimise magistriõppe (2010) ning Eesti ja Soome-Ugri keeleteaduse eriala bakalaureuseõppe (võrdsustatud magistrikraadiga, 2006), Tervisekoolis tervisenõustaja toitumise alal õppe (2012) ja toitumisterapeudiõppe (2018). Läbinud mitmeid täiendkoolitusi tervisliku toitumise ja toiduvalmistamise osas (Tervisekool, Tartu Kutsehariduskeskus, Rahvaülikool jmt).
Olen lisaks ka läbinud täiendkoolitusi funktsionaalses toitumisteraapias. 

Telefon: 5209743, E-mail: triin@triinutoidumaailm.ee

small-thumb-2
Hiie Järva

Toitumine ja söömine on mind köitnud juba väga kaua. See ei tähenda seda, et valikud alati tervislikud on olnud. Seoses sellega olen olnud lapsena ja teismelisena suhteliselt ülekaaluline ning võidelnud ärevushäirega, kõrge vererõhuga, kõrge kolesterooliga ning ka seedesüsteemi probleemidega. Nüüdseks olen muutnud oma toitumist ja söömisharjumusi teadlikult tervislikumaks. Läbi selle olen saavutanud heaolu ja rahulolu oma keha ning meelega.
Tervislik toitumine on eluviis, mida peaks järgima kogu elu vältel, et olla terve ja õnnelik! Me ei saa valida kaua me elame, aga me saame valida kuidas me elame!

Aitan ja nõustan suurima heameelega kõiki, kellel on tervisega seotud muresid. Kuid eriline tähelepanu on suunatud lastele, kaaluprobleemidega inimestele, südame-veresoonkonna probleemidega inimestele ning seedehäiretega inimestele.

Olen lõpetanud Tervisekoolis toitumisnõustaja õppe, tervisenõustaja toitumise alal õppe, toitumisterapeut õppe ning jätkan õpinguid funktsionaalse toitumise terapeudi õppes.

Tegutsen Tallinnas ja Harjumaal, kuid nõustan ka läbi skype üle Eesti. Vajadusel nõustan ka e-maili teel.

www.kaotakaalu.ee

Telefon: 55606876., E-mail: hiie.jarva@gmail.com

small-thumb-2
Maire Vesingi

Tegutsen koolitajana nii eritoitumise, hügieeni kui toiduvalmistamise teemal.

*Toitumisterapeudina nõustan kliente Viljandimaal ning Tartus. Samuti tegutsen toitumisterapeudina Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingus (ELDÜ) ning vastan küsimustele Eesti Tsöliaakia Seltsi (ETS) foorumis.
*Põhikohaga töötan Olustvere TMK koka eriala õpetajana. Olen seda ametit pidanud juba ligi 22 aastat. Alates 2012. aastast on minu suviseks tööks toitlustamise projektijuhi amet diabeeti põdevate laste suvelaagris, mida korraldab MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühing.

Oma hobideks pean kokaraamatute kirjutamist ning süvendatult eritoitumise teemal tootearendust.

Elukestev õpe on mind köitnud kogu elu. Olen lõpetanud Tervisekoolis toitumisterapeudi ja funktsionaalse toitumise nõustaja õppe ning läbinud palju täiendkoolitusi funktsionaalses toitumisteraapias.

Minu koduleht on eritoitumine.ee, mille külastamisel võib saada abi gluteeni- ja/või piimatalumatuste korral.

Telefon: 56688216, E-mail: maire.vesingi@gmail.com

small-thumb-2
Olesja Kuznetsova


Telefon: +372 5037481, E-mail: olesjakuznetsova@gmail.com