Annely Püttsepp

Olen läbinud toitumisnõustaja õppe Annely Sootsi Tervisekoolis ja hetkel jätkan samas asutuses õpinguid lootes peatselt omandada toitumisterapeudi kutse. Minu missiooniks on aidata inimesed tervislikult ja tervist toetavalt sööma selliselt, et see ei põhjustaks tarbetut stressi, liigset muretsemist ja ajakulu. Iga inimene on indiviid ja erinevad toitumiskavad, mis internetis kergelt kättesaadavad on, ei sobi ilmtingimata kõigile. Ma püüan alati läheneda kõigile personaalselt, vaadata üheskoos kliendiga läbi tema poolt täidetud küsimustiku, korrigeerida menüüd ning seada ühised eesmärgid kliendi tervislikumaks ja tervemaks saamise teekonnal.

Minu poole võib pöörduda kui soovid nõustamist või teraapiat seoses järgmiste teemadega: 

  • Tervislik ja tasakaalus toitumine
  • Kaaluga seotud probleemid (kaalulangetus ja -tõstmine)
  • Raseda ja/või imetava ema toitumine
  • Laste toitumine
  • Taimetoitlus ja veganlus
  • Toitumiskavad vastavalt kliendi murele/soovidele

Keha on mõneti nagu masin. Kui anda talle head kütust, siis ta ka töötab hästi ja peab kaua vastu. Alati aga ei oska ja võib-olla ka ei peagi oskama ise neid kõiki õigeid valikuid teha ning siin tulen sulle appi just mina – koos saame hakkama!

Toitumisnõustamised toimuvad Skype’i või teise sotsiaalmeedia kanali kaudu, ning soovi korral saame ka näost-näkku kohtuda sulle meelepärases kohas. Nõustamine kestab ca 60 min.

Nõustan nii eesti- kui inglise keeles.

Kontakt:

E-post: a.pyttsepp@gmail.com

Telefon: +372 52 27 872