Karin Järvis

Töötan psühholoog-toitumisnõustajana OÜs Babysport, mis tegutseb nii Tartus kui Tallinnas. Lõpetasin 1999. a. Tartu Ülikooli psühholoogia erialal, magistrikraadi sain paar aastat hiljem koolipsühholoogias. Olen töötanud psühholoogina kahes Tartu koolis ning TÜ Kliinikumi Lastekliinikus. Tervisekoolis lõpetasin toitumisnõustamise baaskoolituse ja jätkuõppe tervisenõustajana toitumise alal 2017. a. ning funktsionaalse toitumise nõustaja õppe 2019. a. Lähiajal olen lõpetamas imetamise nõustaja baaskoolitust Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühingu juures.

Toitumisnõustajana tegelen peamiselt lastega – imikutest kuni teismelisteni. Nii nõustaja kui kolme lapse emana on minu silmis väga oluline, kuidas kujuneb lapsel söögi ja söömisega positiivne suhe, mis mõjutab tema toitumist kogu ülejäänud elu. See protsess saab alguse juba lapse sündides ning meil – nii lapsevanematel kui ka näiteks õpetajatel ja teistel last ümbritsevatel täiskasvanutel –  on sellel teekonnal oma oluline roll.

Võta minuga kontakti, kui:

  • soovid analüüsida oma lapse ja pere igapäevaseid toitumisharjumusi, muuta neid tervislikumaks ja mitmekesisemaks
  • muret valmistab mistahes vanuses lapse toitumine – vähene või selektiivne söömine, liigsöömine, ebatervislikud toiduvalikud jne
  • vajad soovitusi lapse toitumise kohta erinevatel eaperioodidel (imetamine, imiku lisatoit, toitumine väikelapse- ja koolieas; lapse söömisharjumuste kujundamine)
  • soovid nõuandeid raseduseelse, -aegse või -järgse toitumise kohta

Nõustan nii Tartus kui Skype vahendusel kõikjal mujal.

Kontakt

Telefon: +372 53 900 503

E-mail: karin@babysport.ee

← tagasi