Anita Kändra

Toitumisterapeudina saan olla abiks tasakaalustatud toitumise, kehakaaluprobleemide (üle- ja alakaalu puhul, sh bariaatria), kui ka haiguspuhuse toitumisteraapiaga järgmiste haigusseisundite korral:
südame-veresoonkonnahaigused;
kõrgvererõhk;
diabeet;
aneemia;
neerupuudulikkus;
osteoporoos;
podagra;
ärritunud soole sündroom ja tsöliaakia.

Nõustan ka kasvajalise haiguse korral, et ennetada alatoitumist ja leevendada söömisega seotud probleeme. Analüüsin, tasakaalustan piirangutega menüüd, koostan toitumisplaani ning annan juhiseid elustiili muutmiseks.

Lisaks nõustamistele viin läbi erinevaid toitumisalaseid loenguid, seminare, töötubasid nii tervishoiutöötajatele kui ka klientidele.

Oma igapäevatöös puutun tihedalt kokku krooniliste haigustega patsientidega, tänu millele olen saanud süva ülevaate nende toitumisalastest vajadustest ja sellega kaasnevatest probleemidest.

Nõustamisel pean oluliseks kliendikesksust, arvestades kliendi eripära ja vajadusi. Tuginen oma töös erinevate tervise ja haigusseisundite puhul juhistele mis on tõenduspärased.

Olen õe haridusega, lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli toitumisterapeudi (tase 6),  ja läbinud Rahvatervise Akadeemia toitumisterapeudi teooriaõppe. Täiendan end  järjepidevalt erialastel koolitustel ja konverentsidel.

Kontakt:

Skype: Anita Kändra

Telefon: +372 52 19 997

E-post: kandraanita22@gmail.com