Anu Luts

Olen lõpetanud Tervisekoolis toitumisnõustaja ja -terapeudi õppe ning arendan end edasi funktsionaalse toitumisterapeudi suunas, keskendudes süvitsi soolestiku ning hormonaalsete tasakaalutuste ennetamisele ja nendest vabanemisele.

Usun, et tervis on tervik ning seetõttu täiendasin end personaaltreeneri koolitusel, oman pädevust arvestada nõustamisel kliendi vereanalüüsidega ning olen läbinud ka Health Coachingu programmi (Evercoach) ja mentorluskoolituse(TLÜ).

Lisaks pakun vajadusel ka toidutundlikkuse testide nõustamist ning viin läbi põhjalikke tervisliku eluviisi edendamise grupi-coachinguid.
Oma töös lähtun kogu keha toetamisele, mitte vaid sümptomite eemaldamisele.

Saan sind aidata, kui soovid tõsta teadlikkust tervist toetava eluviisi kohta, parandada seedimist, tõsta energiat, saada vabaks erinevatest seedeprobleemidest ning veresuhkru kõikumisest.

Usun, et toitumisnõustamine ei ole vaid puhas nõu andmine, et mida süüa või kui palju liikuda. Aitan sul murda mustreid, annan nõu kuidas luua uusi harjumusi, märgata sind mitte teenivaid uskumusi ning tõsta toitumisalast teadlikkust.

Motivatsiooni tervislikuma eluviisi suunas liikumiseks on vaja vaid juhul, kui sul puudub konkreetne eesmärk, teadmised kuidas sinna suunas liikuda ning kindel plaan.
Võta minuga ühendust ning leiame koos just sulle sobiva viisi saavutamaks koos seatud eesmägi, olgu selleks tugevam tervis, rohkem energiat, tervislik kehakaal, teadlikum suhe toiduga või midagi muud.

Toit ei ole kunagi probleem vaid lahendus!

Minu tegemistel saad silma peal hoida ka läbi sotsiaalmeedia @eluviisitreener

Kontakt:

Kodulehekülg: www.eluviisitreener.ee
E-post: anu@eluviisitreener.ee
Telefon: +372 54 53 45 45