Katriina Pärnpuu

Liigne kehakaal, väsimus, stress ja muud terviseprobleemid on paljudele inimestele igapäevaseks kaaslaseks. Toitumisterapeudi ja treenerina aitan analüüsida toitumisharjumusi  ja terviseprobleeme, mida saab toiduvalikuga parandada. Tervislikult tasakaalus toitumine ja regulaarne füüsiline aktiivsus annavad hea tervise, energia ja rõõmsa tuju! Olen seisukohal, et lühiajalised dieedid ja äärmuslikud toitumiskavad ei ole jätkusuutlikud. Selleks, et saavutada püsivaid eesmärke on oluline luua tervislikud ja teadlikud harjumused.

Tervislik toitumine ei pea olema igav ja maitsetevaene. Vastupidi,  lisaks heale enesetundele annavad tervislikud valikud võimaluse proovida uusi toiduained ning maitsekombinatsioone. Olles ise suur tervisliku toidu armastaja ning kirglik kokkaja, siis jagan meeleldi oma ideid, soovitusi ja retsepte! Mulle on väga südamelähedased koolitused ja tervislike töötubade läbiviimised. Nii on näha otsene seos teooria ja praktika vahel, kus osalejad saavad omal nahal tunda, et tervislik toit on maitsev!

  • Koolitused, loengud ja tervisliku toitumise töötoad
  • Menüüde analüüs ja tasakaalustamine
  • Tervist toetav toitumine
  • Tervislik kaalu langetamine ja tõstmine
  • Toitumine toiduallergiate ja talumatuste korral

Olen lõpetanud Annely Sootsi Tervisekoolis nii toitumisnõustaja, tervisenõustaja toitumise alal kui ka toitumisterapeudi õppe. Lisaks oman EOK poolt väljastatud treenerikutset. Tervisliku toitumise ja liikumise vallas täiendan end pidevalt ideepäevadel ja koolitustel.

Kliente nõustan Tallinnas MyFitnessi spordiklubides või veebi teel. Võta julgelt minuga ühendust, aitan sul saavutada toitumise ja/või liikumisega seotud eesmärke!

Kontakt

E-mail: katriina.maidla@gmail.com

Lisainfo: https://www.facebook.com/Toitumisterapeut-Katriina