Teevi Poobus

Toidul on meie kõigi elus igapäevane roll olles keha energiaallikas ja osa sotsiaalsest kultuurist. Kahjuks selgub vahel, et tarbitav toit ei ühti tegelike vajadustega. Tekib soov toitumisharjumuste muutmiseks. See on õige aeg toitumisterapeudi poole pöördumiseks, kes aitab avastada uusi maitseid ja avardab Sinu silmaringi toitumise mõjust keha ja vaimu funktsioneerimisele.

Ma olen enamus enda elust veetnud koos inimestega, kelle toitumisharjumused on süvendanud erinevaid terviseprobleeme. Tunnen endal kohustust muuta seda mustrit.

Süvendatud huvi ja vajadus tunda toidumaailma telgitaguseid sai alguse lapse haruldase haiguse diagnoosimise järgselt. Oman kogemust range erimenüü tagamise raskustega (kaubavaliku piiratus, planeerimine, toidu kaasa pakkimine, emotsioonid, maitseeelistused/valikuline söömine jne).

Olen lõpetanud Tervisekoolis toitumisnõustaja ja -terapeudi õppe.

Võta minuga julgelt ühendust kui soovid nõu ja tuge:

  • haigusi ennetava toitumisega
  • abi kergemate terviseprobleemide korral – kõrgenenud kolesteroolitase; kergemad seedevaevused (kõhukinnisus, gaasid, kõrvetised ja reflukstõbi, hemorroidid)
  • abi toidutalumatuse korral toitumise reguleerimisel
  • normaalkaalu saavutamisel ning selle säilitamisel
  • mitmekesistada oma toidulauda (nt valiva söömise korral).

Kui jätan sulle sümpaatse mulje ning soovid nõuandeid ja tuge toidu tervislikumaks muutmisel, võta minuga julgelt ühendust!

Nõustan videokõne vahendusel või Tallinnas (k.a lähiümbruses Keila, Saku, Saue suunal).

Kontakt

E-post: info@healthyappetite.ee

Telefon: +372 581 217 71

Lisainfo kodulehel: www.healthyappetite.ee