Tuuliki Vuks

Tegutsen toitumisterapeudi ja õpetajana Tartus. Õpetan igapäevaselt noortele, kuidas tervislikult toituda ja kuidas neid toite ka ise valmistada.

Mulle meeldib väga kokata ja katsetada toite, mis sobiksid erinevate toidutalumatusega klientidele. Kodunduse tundides räägin oma õpilastele toitumisest palju ning teeme praktilistes tundides ka katsetusi. 2020 aastal tegid minu õpilased Õpilaste Teadusfestivalile kolm tööd: “Muna asendamine tervislikes küpsetistes”, mis pääses ka 165 esitatud tööst 10 parema hulka. Teise töö eesmärk oli välja töötada piimavabad juurviljajäätised ja kolmandas töös katsetasime taimsetest piimadest juurviljajogurteid.

2003. aastal lõpetasin EMÜ kodumajanduse eriala teadusmagistriõppe ning alates 2017. aastast õpin Eesti Neijing Koolis akupunktuuri ja moksifikatsiooni ehk Hiina loodusravipetsialisti ettevalmistusõppes. 2018. aastal lõpetasin Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli ning oman ka kutsetunnistust Kokk, tase 4. 2019. aastal lõpetasin Tervisekoolis tervisenõustaja toitumise alal õppe ja ka toitumisterapeudiõppe. Lisaks olen läbinud mitmeid täiendkoolitusi tervisliku toitumise ja toiduvalmistamise osas

Kontakt

E-mail: tuuliki.vuks1@gmail.com

← tagasi