Eliisa Lukk

Eliisa Lukk on bioloogia haridusega funktsionaalse toitumise terapeut. Tegutseb nii toitumisterapeudina kui ka toitumisnõustajate ja –terapeutide koolitajana.

Nõustan ja konsulteerin peamiselt Tartus, kuid Skype teel jõuan ka kaugematesse piirkondadesse. Aitan koostada toitumiskavasid tervetele ja terviseprobleemidega isikutele. Aitan leida teed tervisliku toitumise juurde, turgutada keha puhastuskuuriga, leida toitumisega leevendust toiduga seotud terviseprobleemidele (näiteks kõrge kolesterool, nahaprobleemid jne) ja vajadusel teha teste toidutalumatuste kindlaksmääramiseks. Olen täiendanud ennast ärritatud soole sündroomi ning soole mikroobide testimise alal.

Toit ja toitumine on mulle südamelähedased olnud juba teismelise east saadik. Siiski alustasin õpinguid bioloogia vallas ning omandasin Tartu Ülikoolis teadusmagistrikraadi molekulaar- ja rakubioloogias. Lõpuks läbi erineva haridustee ja töökogemuse jõudsin aga valdkonnani, mis on tõeliselt südamelähedane ja silmad särama paneb. Vastavat õpet Eestis pakkus Annely Sootsi Koolituse Tervisekool. Tänaseks olen lõpetamas funktsionaalse toitumisteraapia õpet.

Alates 2016. aastast olen ka ise Tervisekoolis toitumisnõustajate ja alates 2018. aastast ka toitumisterapeutide koolitaja.

Kontakt

Skype: eliisa.lukk

Telefon: +372 53 411 200

E-mail: eliisalukk@hotmail.com

← tagasi