small-thumb-2
Triin Muiste

Tegutsen toitumisterapeudi ja -koolitajana Triinu toidumaailmas (www.triinutoidumaailm.ee) ning VIa Natrurales. Viin läbi erinevaid toitumisalaseid loenguid ja töötubasid  Samuti olen lektor Tervisekoolis.

Võin öelda, et minu töö on mu hobi. Hindan kõrgelt teadmisi teadliku toitumise osas, samuti meeldib mulle toiduvalmistamine. Eks õpetamise kihk on ka juba päris väikesest peale kaasa antud. Mäletan isegi lapsepõlvest, kuidas mängisin kokasaadete läbiviijaid ja näitasin pealtvaatajatele, kuidas erinevaid toite valmistada. Õpetamise ja inimeste aitamise juures on kõige suuremaks tänuks see, kui inimesed jõuavad oma probleemide lahendusteni. Samuti on plussiks, et iga korraga õpin ka ise midagi.

Taust: Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis kommunikatsioonijuhtimise magistriõppe (2010) ning Eesti ja Soome-Ugri keeleteaduse eriala bakalaureuseõppe (võrdsustatud magistrikraadiga, 2006), Tervisekoolis tervisenõustaja toitumise alal õppe (2012) ja toitumisterapeudiõppe (2018). Läbinud mitmeid täiendkoolitusi tervisliku toitumise ja toiduvalmistamise osas (Tervisekool, Tartu Kutsehariduskeskus, Rahvaülikool jmt).
Olen lisaks ka läbinud täiendkoolitusi funktsionaalses toitumisteraapias. 

Telefon: 5209743, E-mail: triin@triinutoidumaailm.ee

small-thumb-2
Elis Nikolai

Olen toitumisnõustaja ja toitumisterapeut, kelle suurimaks eesmärgiks on aidata oma klientidel luua elukestev harjumus tervislikult toituda. Tean omast käest, et lühiajalised dieedid ja ekstreemsed toitumiskavad ei vii pea kunagi soovitud pikaajaliste tulemusteni ja võivad meie tervisele hoopis kahju teha. Samuti usun, et tervislik toitumine on parim ja lihtsaim viis iseenda eest hoolitsemiseks, sest pole ju kahtluski, et inimene on see, mida ta sööb!

Saan Sind aidata, kui soovid langetada või tõsta kaalu, parandada seedimist ja üldist enesetunnet, toetada toitumisega olemasolevat ravi, ennetada haigusi ning mis kõige olulisem luua tervislikud ja teadlikud toitumisharjumused. Kuna olen ka kirglik tervislik kokkaja, siis jagan meelsasti ka erinevaid retsepte ja ideid toidulaua rikastamiseks. 

Olen lõpetanud Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis nii tervisenõustaja toitumise alal kui ka
toitumisterapeudi õppe ning täiendan ennast pidevalt, sest minu töö on minu suurim kirg ja hobi.

Võtan vastu Tallinnas aadressil Väike-Ameerika 19, vajadusel ka Tartus või skype teel.

Loe minust ja minu teenustest rohkem kodulehelt ja facebookist: www.sinutoitumisnoustaja.ee, 
www.facebook.com/sinutoitumisnoustaja/

Kirjuta/helista mulle julgelt.

Telefon: 5223072., E-mail: elis@sinutoitumisnoustaja.ee

small-thumb-2
Maire Vesingi

Tegutsen koolitajana nii eritoitumise, hügieeni kui toiduvalmistamise teemal.

*Toitumisterapeudina nõustan kliente Viljandimaal ning Tartus. Samuti tegutsen toitumisterapeudina Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingus (ELDÜ) ning vastan küsimustele Eesti Tsöliaakia Seltsi (ETS) foorumis.
*Põhikohaga töötan Olustvere TMK koka eriala õpetajana. Olen seda ametit pidanud juba ligi 22 aastat. Alates 2012. aastast on minu suviseks tööks toitlustamise projektijuhi amet diabeeti põdevate laste suvelaagris, mida korraldab MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühing.

Oma hobideks pean kokaraamatute kirjutamist ning süvendatult eritoitumise teemal tootearendust.

Elukestev õpe on mind köitnud kogu elu. Olen lõpetanud Tervisekoolis toitumisterapeudi ja funktsionaalse toitumise nõustaja õppe ning läbinud palju täiendkoolitusi funktsionaalses toitumisteraapias.

Minu koduleht on eritoitumine.ee, mille külastamisel võib saada abi gluteeni- ja/või piimatalumatuste korral.

Telefon: 56688216, E-mail: maire.vesingi@gmail.com

small-thumb-2
Olesja Kuznetsova


Telefon: +372 5037481, E-mail: olesjakuznetsova@gmail.com